I grupa Vijoles spēle
I vieta AMĒLIJA VELIKA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Regīna Sjakste
II vieta ELĪNA VALDBERGA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Asnāte Riekstiņa
II vieta ELZA TĀLBERGA Talsu Mūzikas skola, skolotāja Anda Kostanda
III vieta MĀRTIŅŠ SAVICKIS Ogres Mākslas un mūzikas skola, skolotāja Katrīna Eglona
Atzinība POLINA KUZMINA Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, skolotāja Inese Lakevica
II grupa Vijoles spēle
Atzinība KARLĪNA TĪLIKA Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, skolotāja Inese Lakevica
III grupa Vijoles spēle
I vieta SĀRA MADARA TĀLBERGA Talsu Mūzikas skola, skolotāja Anda Kostanda
I grupa Čella spēle
I vieta ALISE AVOTIŅA Pāvila Jurjāna mūzikas skola, skolotāja Juta Bērziņa-Zīle
I vieta JEĻIZAVETA BAIKOVA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa
II vieta ALISE LOLITA MONOZOVA Juglas Mūzikas skola, skolotāja Diāna Ulase
II vieta ERVĪNS OZBEKS Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Elīza Petrenko
II grupa Čella spēle
I vieta PĀVILS GRASMANIS Juglas Mūzikas skola, skolotāja Sandra Grīnberga
I vieta REGĪNA KUZMIČOVA MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotāja Indra Liepiņa
II vieta REBEKA KUZMIČOVA MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotāja Maija Prēdele
III vieta ALISE VĀRPA Pāvila Jurjāna mūzikas skola, skolotāja Nadežda Jeraševa
Ansambļi
I vieta SANDRA ŠTILLA, LUĪZE MIA SADOVSKA, LORETA VAIVODE, MARGARITA BARABANOVA Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Laura Treide-Plaude
II vieta HELMA ELVĪRA KRIŽEVICA, LELDE BIUKŠĀNE, ANNA SIGITA SIKA, MARIJA VASIĻJEVA, DARJA NAPRIJENKO, REBEKA ŠUMANE, VALĒRIJA ŅIKITINA, SOFIJA ČUNKA, JEGORS KRAVČENKO
Augusta Dombrovska Mūzikas skola, skolotāja Andra Visendorfa
II vieta ANNA HARUTJUNJANA, AMĒLIJA VELIKA, RŪTA PĒTERSONE, ELĪNA VALDBERGA, ERVĪNS OZBEKS, JEĻIZAVETA BAIKOVA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Elīza Petrenko
II vieta RĒZIJA PAULA PLISKO, ALISIJA KONDRATENKO, IEVA Salaspils novada pašvaldības iestāde “Salaspils mūzikas un mākslas skola”, skolotāja Kristīne Matule
Žūrijas speciālā balva par Anitras Tumševicas jaundarba izpildījumu
AMĒLIJA VELIKA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Regīna Sjakste
SĀRA MADARA TĀLBERGA Talsu Mūzikas skola, skolotāja Anda Kostanda
JEĻIZAVETA BAIKOVA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa
ERVĪNS OZBEKS Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Elīza Petrenko
PĀVILS GRASMANIS Juglas Mūzikas skola, skolotāja Sandra Grīnberga
REGĪNA KUZMIČOVA MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotāja Indra Liepiņa
ALISE VĀRPA Pāvila Jurjāna mūzikas skola, skolotāja Nadežda Jeraševa
Žūrijas speciālā balva koncertmeistariem par Anitras Tumševicas jaundarba izpildījumu
MAIRA LEIKARTE Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola
RIHARDS PLEŠANOVS Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola
ĒVALDS LAZARĒVIČS Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”
ARTŪRS LIEPIŅŠ Talsu Mūzikas skola
ILZE DZĒRVE MIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola
ANNA ONIŠČENKO Juglas Mūzikas skola
Komponistes Anitras Tumševicas jaundarbi tapuši ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu mērķprogrammā "Latviešu oriģinālmūzika".