I grupa
I vieta - AĻONA NOVIKA, Jūrmalas mākslas skola, skolotājs Antons Vaivods
II vieta - ALISE MINAJEVA, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska
III vieta - JAROSLAVA MITROFANOVA, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare
Atzinība - GEORGIJS JAKOVĻEVS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska
Atzinība - NIKOLA SAKOVIČA, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska
Atzinība - TEODORS KOTINS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska
II grupa
I vieta - PATRĪCIJA ĶERGALVE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Ulberte
II vieta - BEATRISE BIEZĀ, Jelgavas Mākslas skola, skolotāja Kristīne Veinberga
III vieta - SOFIJA DUKĀTE, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anda Sproģe
Atzinība - ADRIANA PUNDURE, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anita Gercāne
Atzinība - MARE ŠTĀLE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Kupše
Atzinība - SOFIJA TĒRAUDA, Jelgavas Mākslas skola, skolotāja Kristīne Veinberga
Atzinība - ELĪZA PUTNIŅA, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Ulberte
Atzinība - ĒRIKA ČORAJEVA AVAKOVA, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daira Thegenholma
Atzinība - TERĒZE MARIJA MILTIŅA, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Kupše
Atzinība - UNA MILLERE, Lazdiņa privātā pamatskola ‘’Punktiņš’’, mākslas studija, skolotāja Andra Kurga
Atzinība - ADRIANS VAIVADS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska
Atzinība - ROBINS ZIŅĢIS, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Agnija Ģērmane
Atzinība - ARTURS BARČUKS, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Agnija Ģērmane
Atzinība - KRISTA ŽEIBA, Vecpiebalgas vidusskola PIIP “Vizuāli plastiskā māksla”, skolotāja Sanita Cimdiņa
Atzinība - EMĪLIJA SALENIECE, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola, skolotāja Zane Tuča
Atzinība - RŪTA MUIŽNIECE, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare
III grupa
I vieta - LILLIJA PAKALNE, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola, skolotāja Zane Tuča
II vieta - RŪTA VAIVODE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Laine Kinstlere
III vieta - LAURA ALEKSANDROVA, Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Velga Klints
Atzinība - LĀSMA BROKA, Līgatnes Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daiga Rudzuroga
Atzinība - PAULA NIKOLA MELLĪTE, Līgatnes Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daiga Rudzuroga
Atzinība - SAMANTA SONDERE, Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola, skolotāja Krista Levica
Atzinība - KATRĪNA JELAGINA, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anita Gercāne
Atzinība - SOFIJA ISABELLA SKADHAUGE, Grobiņas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Liene Bernāte
Atzinība - ANNIJA ZIVTIŅA, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare