Konkursi

Konkursi

2022/05/11

Jauno mākslinieku konkurss “STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ!” 2. kārtas rezultāti

 

I grupa

I vieta - AĻONA NOVIKA, Jūrmalas mākslas skola, skolotājs Antons Vaivods

II vieta - ALISE MINAJEVA, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska

III vieta - JAROSLAVA MITROFANOVA, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare

Atzinība - GEORGIJS JAKOVĻEVS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska

Atzinība - NIKOLA SAKOVIČA, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska

Atzinība - TEODORS KOTINS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska

 

II grupa

I vieta - PATRĪCIJA ĶERGALVE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Ulberte

II vieta - BEATRISE BIEZĀ, Jelgavas Mākslas skola, skolotāja Kristīne Veinberga

III vieta - SOFIJA DUKĀTE, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anda Sproģe

Atzinība - ADRIANA PUNDURE, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anita Gercāne

Atzinība - MARE ŠTĀLE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Kupše

Atzinība - SOFIJA TĒRAUDA, Jelgavas Mākslas skola, skolotāja Kristīne Veinberga

Atzinība - ELĪZA PUTNIŅA, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Ulberte

Atzinība - ĒRIKA ČORAJEVA AVAKOVA, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daira Thegenholma

Atzinība - TERĒZE MARIJA MILTIŅA, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Kristīne Kupše

Atzinība - UNA MILLERE, Lazdiņa privātā pamatskola ‘’Punktiņš’’, mākslas studija, skolotāja Andra Kurga

Atzinība - ADRIANS VAIVADS, Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane – Kaminska

Atzinība - ROBINS ZIŅĢIS, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Agnija Ģērmane

Atzinība - ARTURS BARČUKS, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Agnija Ģērmane

Atzinība - KRISTA ŽEIBA, Vecpiebalgas vidusskola PIIP “Vizuāli plastiskā māksla”, skolotāja Sanita Cimdiņa

Atzinība - EMĪLIJA SALENIECE, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola, skolotāja Zane Tuča

Atzinība - RŪTA MUIŽNIECE, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare

 

III grupa

 

I vieta - LILLIJA PAKALNE, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola, skolotāja Zane Tuča

II vieta - RŪTA VAIVODE, PIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola, skolotāja Laine Kinstlere

III vieta - LAURA ALEKSANDROVA, Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Velga Klints

Atzinība - LĀSMA BROKA, Līgatnes Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daiga Rudzuroga

Atzinība - PAULA NIKOLA MELLĪTE, Līgatnes Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Daiga Rudzuroga

Atzinība - SAMANTA SONDERE, Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola, skolotāja Krista Levica

Atzinība - KATRĪNA JELAGINA, Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anita Gercāne

Atzinība - SOFIJA ISABELLA SKADHAUGE, Grobiņas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Liene Bernāte

 

Atzinība - ANNIJA ZIVTIŅA, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Aiva Nebare