Konkursi

Konkursi

2021/06/07

Jauno mūziķu konkursa "STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ!" rezultāti

I grupa - Vijoles spēle

1. vieta GUSTAVS DUBINSKIS

Babītes Mūzikas skola, skolotāja Elita Kolča

1. vieta LELDE BIUKŠĀNE

Augusta Dombrovska Mūzikas skola, skolotāja Dina Vanaga

1. vieta AMELIJA VELIKA

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Regīna Sjakste

2. vieta HEPZIBA SAMUELA VALUTADATILA

Jūrmalas Mūzikas vidusskola, skolotāja Liene Neija-Kalniņa

2. vieta SANDRA ŠTILLA

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Rita Barkāne

3. vieta MARGRIETA SIRVIDE

Ozolnieku Mūzikas skola, skolotāja Maija Andersone

3. vieta LOTE MIĶELSONE

Limbažu Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Anna Spalviņa

3. vieta MĀRA SEMAŠKO

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Asnāte Riekstiņa

Atzinības raksts ENIJA KRŪZA

Vaiņodes Mūzikas skola, skolotāja Dace Bērzniece

Atzinības raksts OTTO BENEDIKTS SPJUTS

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Dace Bērzniece

Atzinības raksts GUSTAVS VAGOTIŅŠ-VAGULIS

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Dace Bērzniece

II grupa – Vijoles spēle

1. vieta ESTERE KASPAROVA

Jūrmalas Mūzikas vidusskola, skolotāja Liene Neija-Kalniņa

3. vieta HELMA ELVĪRA KRIŽEVICA

Augusta Dombrovska Mūzikas skola, skolotāja Dina Vanaga

3. vieta ELZA PĪPIĶE

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Regīna Sjakste

Atzinības raksts MARTA LUGUZA

Jelgavas Mūzikas vidusskola, skolotāja Maija Andersone

III grupa – Vijoles spēle

1. vieta MARE MALVĪNE ĪSTENĀ

Salacgrīvas novada Mūzikas skola, skolotāja Santa Kalniņa

2. vieta AGNESE ANNA ROZENBERGA

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Solvita Loka

3. vieta AGNESE KORŅEJEVA

Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola, skolotāja Jeļena Skurjate

Atzinības raksts VIKTORIJA KRŪZMĒTRA

Augusta Dombrovska Mūzikas skola, skolotāja Andra Visendorfa

I grupa – Čella spēle

1. vieta TIMOFEJS BEZUGLIJS

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Irina Vylegzhanina

1. vieta LŪKASS ANČS

PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotāja Dace Pūce

2. vieta DĀRTA ZEMĪTE

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, skolotājs Pēteris Ozoliņš

2. vieta RŪDOLFS KURSIETIS

PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotājs Ivars Bezprozvanovs

3. vieta JURĢIS JEMEĻJANOVS

Ādažu Mākslas un mūzikas skola, skolotāja Estere Lūsis-Grīnberga

Atzinības raksts REGĪNA KUZMIČOVA

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa

Atzinības raksts REBEKA KUZMIČOVA

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa

II grupa – Čella spēle

1. vieta BRUNO TANKLESONS

PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotāja Dace Pūce

2. vieta ELIZAVETA CHERKES

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Irina Vylegzhanina

3. vieta ARNOLDS RODENKIRHENS

Iecavas Mūzikas un mākslas skola, skolotājs Mārtiņš Turss

III grupa – Čella spēle

2. vieta TAĪSIJA DŽUMINSKA

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa