I grupa – Vijoles spēle
I vieta - VLADISLAVA SKURJATE Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola, skolotāja Jeļena Skurjate
II vieta - ELĪNA VALDBERGA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Asnāte Riekstiņa
III vieta - ALEKSANDRS POĻISADOVS Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, skolotāja Māra Šmite
Atzinība - ZANE GRĪNBLATE Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Dace Bērzniece
Atzinība - KARLĪNA TĪLIKA Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, skolotāja Inese Žuga
II grupa – Vijoles spēle
I vieta - SĀRA MADARA TĀLBERGA Talsu Mūzikas skola, skolotāja Anda Kostanda
II un III vietu žūrija nepiešķīra
III grupa – Vijoles spēle
I un II vietu žūrija nepiešķīra
III vieta - DĀRTA JEMEĻJANOVA Ādažu Mākslas un Mūzikas skola, skolotāja Santa Kalniņa
I grupa – Čella spēle
I vietu žūrija nepiešķīra
II vieta - REGĪNA KUZMIČOVA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa
II vieta - ARTURS TROCJUKS PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotājs Romans Trautmans
III vieta - REBEKA KUZMIČOVA Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Indra Liepiņa
III vieta - TIMOFEJS BEZUGLIJS Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Irina Vylegzhanina
II grupa – Čella spēle
I vieta - ARNOLDS RODENKIRHENS Iecavas Mūzikas un mākslas skola, skolotājs Mārtiņš Turss
II vietu žūrija nepiešķīra
III vieta - EDUARDS SALNITS PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, skolotājs Romans Trautmans
III grupa – Čella spēle
I un II vietu žūrija nepiešķīra
III vieta - MARTA BALANDINA Talsu Mūzikas skola, skolotāja Līga Balga
III vieta - NADĪNA RŪDA Ādažu Mākslas un mūzikas skola, skolotāja Estere Lūsis-Grīnberga
Ansambļi
I vieta - PĀVILS BIRĢELIS, JANS ARMULIKS, EDUARDS OZOLIŅŠ, GUSTAVS LĪCIS - Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, skolotāja Ingrīda Madisone
II vieta - ZANE BEĶERE, ELZA DŽULJETA BERGA, ARMANDS ZĀLĪTIS, ALISE BARTUŠA - Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skola, skolotāji Velga Sokirka,Gunta Riekstiņa, Iveta Graubiņa-Zviedre, Tatjana Savicka
II vieta - JŪLE ANSONE, LAURA REKE, BEATRISE KROKFORDE, GERDA LĪCE - Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Ingrīda Madisone
III vieta - JŪLIJS ARMULIKS, KLĀSS STRAUME, TOMASS RUKMANIS-POČS - Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, skolotāja Gunta Melbārde
III vieta - JEĻIZAVETA ZUJEVA , JEKATERINA BONDINA , MAKSIMILIANS IVANOVS - Jūrmalas Mūzikas vidusskola, skolotāji Tatjana Pavļučenko, Elena Kosourova, Larisa Rabecka