Skolotāji

Agnese Čemme

Agnese Čemme

2017. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, Keramikas nodaļu. Papildinājusi studijas Erasmus apmaiņas programmā - ArtEz University of the Arts Nīderlandē, Fine Arts Sculpture departamentā. 

Kopš 2014. gada piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs, divas reizes ieguvusi iespēju uzturēties Citē rezidencē Parīzē, sarīkojusi vairākas solo izstādes Latvijā. 

2020. gadā izveidojusi keramikas studiju Pārdaugavā, kur vada individuālas meistarklases un darbnīcas. Agnese vada “AG Gallery” Torņakalnā, rīko aktīvu laikmetīgās mākslas programmu ar aktuāliem Latvijas un ārzemju māksliniekiem.

Agnese uzskata, ka “Mūsdienīga izpratne par skolotāja darbību ir mācību procesa organizēšana, lai palīdzētu skolēnam viņa individuālajā izziņā. Mācīšana ietver arī iedrošināšanu, uzmundrinājumu, kas palīdz skolēnam nostiprināt ticību savām spējām un rezultāta sasniedzamībai. Darbs materiālā, Keramika un Veidošana ir priekšmeti, kas attīsta telpisko domāšanu un pasaules uztveri caur formu, materiāliem un to bezgalīgajām iespējām.”

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu