Skolotāji

Aleksandrs Koņickis-Kredensirs

Aleksandrs Koņickis-Kredensirs

Ģitāras spēli sācis apgūt Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā pie Nika Anča, vēlāk pie Modra Baumaņa, ar kuru patlaban ir darba kolēģi. Izglītību turpinājis Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā pie Alvīnas Giļokas, pēc tam Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā pie ģitāras spēles skolotāja Juliusa Kurauskas, kur ieguvis gan bakalaura, gan maģistra grādu.

Sākotnēji mācījis ģitāras spēli Olaines Mūzikas un mākslas skolā. Pēc kāda laika skolas direktore Ira Kļaviņa uzaicinājusi pasniegt Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā, tādejādi veicot ceļu no audzēkņa līdz skolotājam.

Skolotāja audzēkņi katru gadu piedalās gan koncertos un festivālos, gan Latvijas un starptautiskajos konkursos, kur ieguvuši godalgotas vietas.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu