Skolotāji

Artūrs Cingujevs

Artūrs Cingujevs

Artūrs Cingujevs ir absolvējis Pāvula Jurjāna mūzikas skolas klavierklasi pie pedagogiem Ellas Strazdiņas, R.Zingarenko un Andra Mežgaiļa, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu pie pedagoga Anitas Pāžes, Pētera Čaikovska Maskavas Valsts konservatoriju ar zelta medaļu, kā arī aspirantūru pie profesores Eliso Virsaladzes. Maģistra grādu “Master Specialized Music Performance” ieguvis Bernes Mākslu universitātē Šveicē. Ieguvis arī maģistra grādu studiju programmā “Kultūras menedžments un radošās industrijas” Latvijas Kultūras akadēmijā. 

Mūziķis ir uzstājies Amsterdamas Concertgebouw, Prāgas Rudolfinum, Parīzes Invalīdu nama Salon d’Honneur, Brēmenes Glocke u.c. Viņš ir vairāku starptautisku konkursu laureāts, koncertējis kopā ar komponistu un diriģentu K. Penderecki, I. Galanti, L. Korsiju, N. Raduloviču, V. Sareiku u.c. Apmeklējis meistarklases pie L. Bermana, V. Kraiņeva, D. Merlē, L. Roščinas, G. Pirner, I. Žukova, T. Biķa, N. Fišeres, K. Lifšica, V. Bronsa un M. Dolberto. Koncertējis un piedalījies festivālos Baltijas valstīs, Vācijā, Francijā, Polijā, Zviedrijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā, Šveicē un Krievijā, kā arī uzstājies Eiropas koncertsērijā New Master on Tour, ko organizēja The International Holland Music Sessions. Ir veikts CD ieskaņojums ar R. Šūmaņa Klavierkoncertu a moll un P. Čaikovska klavierkoncertu Brēmenes Glocke zālē kopā ar IYSO orķestri. Sadarbojies ar orķestriem: Sinfonia Varsovia, Latvijas filharmonijas kamerorķestris, Starptautiskais jauniešu simfoniskais orķestri Brēmenē (IYSO), Rīgas latviešu biedrības Latvijas Jauniešu simfoniskais orķestris, Pūtēju orķestris Rīga, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Latvijas Nacionālās operas simfoniskais orķestris, Sinfonietta Rīga.

Artūrs Cingujevs ir sniedzis meistarklases Krievijā, Šveicē, kā arī Latvijā “Daudzveidīgas mācību metodes profesionālās vidējās izglītības programmā Taustiņinstrumentu spēle - Klavierspēle” ESF projekta “Profesionālās kultūrizglītības pedagogu tālākizglītība” ietvaros. Projektā piedalījās prof. D. Merlē (Francija), V. Nosina (Krievija), K. Lifšics (Šveice), D. Joffe (Vācija), tika izdots meistarklašu DVD. Regulāri sniedz “Atklātās stundas” kādā no Rīgas mūzikas skolām. Tiek aicināts par konkursu žūrijas loceklis dažādos pianistu konkursos Latvijā un Krievijā.

Kā projekta vadītājs rīkojis pirmo konkursu "Ineses Galantes Talanti.lv” 2014. gadā un ir piedalījies festivāla “Summertime - aicina Inese Galante" organizēšanā. Kā programmu vadītājs Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrībā organizējis pedagogu tālākizglītības kursus. Artūrs Cingujevs ir meistardarbnīcas Giotto-Art un koncertorganizācijas Impresario Baltica dibinātājs. Kopš 2016.gada Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas direktors.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu