Skolotāji

Matīss Veigulis

Matīss Veigulis

Ieguvis Bakalaura grādu un vēlāk arī Maģistra grādu mūzikas pedagoģijā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības Akadēmijā Populārās un džeza mūzikas nodaļā. Savas muzikālās gaitas sācis ar saksofona spēli Tukuma bērnu mūzikas skolā, pēc tam turpinājis mācības Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā.

Rokgrupas COLT un Flamenco mūzikas grupas ROMIROS dalībnieks. Aktīvi muzicē dažādos mūzikas projektos, koncertējot Latvijā un ārpus tās – Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Slovākijā, Somijā u.c. Piedalījies vairāku rokmūzikas albumu un singlu ierakstos. 2018 gadā ar grupas “Art Of Keeping Secrets” otro studijas albumu “Master and Servant” tika nominēts Latvijas Mūzikas Gada balvai “Zelta Mikrofons” nominācijā “Labākais rokmūzikas albums”. Sevi profesionāli pilnveidojis dažādās meistarklasēs pie pasaulslaveniem sitaminstrumentālistiem no ASV, Šveices, Latvijas u.c.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu