Skolotāji

Rūta Īzāka-Mača

Rūta Īzāka-Mača

Ieguvusi profesionālo maģistra grādu mūzikā, kameransambļa spēlē, profesionālo maģistra grādu mūzikā, flautas spēlē un profesionālo bakalaura grādu mūzikā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Erasmus Socrates apmaiņas programmas ietvaros studējusi Sibeliusa Akadēmijā Helsinkos, Somijā. Absolvējusi Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolu, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolu. Mācījusies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā.

Muzicē kameransamblī "DuoRI", "Kameransamblis.lv" un "Dzintara flautu kvartetā".

Skaņdarba Noskaņa (Frame of Mind) flautai solo (2006), kā arī 13 instrumentāciju stīgu kamerorķestrim un 2 instrumentāciju flautu kvartetam autore. Kā soliste un orķestra mūziķe koncertējusi kamerorķestra "Latvijas filharmoniķi" sastāvā Latvijā, Polijā un Vācijā. Piedalījusies muzikālos projektos ar kamerorķestriem "Konsonanse", "Vidzemes kamerorķestris", "Gaudeamus orchestra", nospēlējusi baleta izrādes – „Apburtā princese” un „Riekstkodis” Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestra sastāvā, kā arī 2011./2012. gadā muzicējusi "The Moscow City Ballet" orķestra sastāvā Lielbritānijā. Veiksmīgi piedalījusies konkursos un festivālos Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Itālijā un Nīderlandē. Aktīvi piedalījusies meistarklasēs flautas spēlē un kameransamblī pie izciliem ārzemju mūziķiem. Ar Valsts Akadēmisko kori „Latvija” piedalījusies muzikālajos projektos Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Vācijā, Šveicē un Izraēlā. Dziedājusi Marisa Jansona, Māra Sirmā, Andresa Mustonena u.c.diriģentu vadībā.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu