Jauno mākslinieku konkurss “STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ!”
Dalībai otrajā kārtā, kas notiks 19. maijā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā izvirzīti:
I grupa
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Milana Tertejeva, skolotāja Agnija Ģērmane
Ksenija Durmanova, skolotāja Daira Thegenholma
Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola
Viktorija Anaņeva, skolotāja Aiva Nebare
Anabella Rubiķe, skolotāja Aiva Nebare
Jelgavas Mākslas skola
Marta Zingule, skolotāja Kristīne Veinberga
Kate Prīse, skolotāja Kristīne Veinberga
Izabella Ieva, skolotāja Kristīne Veinberga
Samanta Ozola, skolotāja Kristīne Veinberga
Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola
Linda Stanuļēviča, skolotāja Andra Kurga
Jūrmalas mākslas skola
Aļona Novika, skolotājs Antons Vaivods
II grupa
Baldones Mākslas skola
Jurita Ķeire, skolotāja Ieva Muzikante
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Anastasija Udalova, skolotāja Agnija Ģērmane
Alisa Jaskeviča, skolotāja Agnija Ģērmane
Jeļizaveta Sorokivska, skolotāja Daira Thegenholma
Jelgavas Mākslas skola
Sofija Popova, skolotāja Kristīne Veinberga
Jelgavas novada mūzikas un mākslas skola
Samanta Liepiņa, skolotāja Andra Kurga
MIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola
Terēze Marija Miltiņa, skolotāja Kristīne Kupše
Mare Štāle, skolotāja Kristīne Kupše
Katrīna Rosvalde, skolotāja Kristīne Kupše
Skrīveru Mūzikas un mākslas skola
Armands Cimers, skolotāja Velga Klints
Vecpiebalgas vidusskolas PIIP “Vizuāli plastiskā māksla”
Annija Bambe, skolotāja Sanita Cimdiņa
Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola
Hanneke Ulmane, skolotāja Anda Sproģe
III grupa
Baldones Mākslas skola
Ralfs Sarkanbiksis, skolotāja Ieva Muzikante
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Sofija Čajanova, skolotāja Agnija Ģērmane
Robins Ziņģis, skolotāja Agnija Ģērmane
Katrīna Jelagina, skolotāja Agnija Ģērmane
Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola
Emīlija Saleniece, skolotāja Zane Tuča
Patrīcija Riekstiņa, skolotāja Zane Tuča
Mazsalacas Mūzikas un mākslas skola
Katrīna Grote, skolotāja Ineta Martinsone
MIKC LMMDV Liepājas bērnu mākslas skola
Paula Špēra, skolotāja Kristīne Ulberte
Diāna Mihalkina, skolotāja Kristīne Ulberte
Anna Moroza, skolotāja Kristīne Ulberte
Patrīcija Zavicka, skolotāja Kristīne Ulberte
Rojas Mūzikas un mākslas skola
Jurita Cibule, skolotāja Līga Reine-Smilgaine
Skrīveru Mūzikas un mākslas skola
Egija Māske, skolotāja Velga Klints