Jauno mākslinieku konkurss “STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ!”
Dalībai otrajā kārtā, kas notiks 26. aprīlī Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā izvirzīti:
1. grupa
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Poļina Petrova, skolotāja Agnija Ģērmane
Poļina Grigorjeva, skolotāja Agnija Ģērmane
Nikole Šuvajeva, skolotāja Agnija Ģērmane
Marta Ozoliņa, skolotāja Agnija Ģērmane
Elizabete Drišļuka, skolotāja Agnija Ģērmane
Iecavas Mūzikas un mākslas skola
Alise Buračevska, skolotāja Signe Potaša
Helēna Mickeviča, skolotāja Signe Potaša
Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola
Viktorija Anaņeva, skolotāja Aiva Nebare
Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skola, Svētes mācību punkts
Loreta Puļča, skolotāja Andra Kurga
Alise Brūzīte, skolotāja Andra Kurga
Lielvārdes Mūzikas un mākslas skola
Megija Ozola, skolotāja Ilze Cābe
Jēkabs Lasis, skolotāja Ilze Cābe
Nītaures Mākslas un mūzikas pamatskola
Katrīna Jēkabsone, skolotājas Ieva Veita un Daiga Krūze
Rūdolfs Breidaks, skolotājas Ieva Veita un Daiga Krūze
2. grupa
Berģu Mūzikas un mākslas skola
Madara Mennika, skolotāja Dagne Ventiņa
Anija Luīze Puzaka, skolotāja Dagne Ventiņa
Anete Tervite, skolotāja Dagne Ventiņa
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Alise Izotova, skolotāja Daira Thegenholma
Marija Valminska, skolotāja Agnija Ģērmane
Milana Huminičenko, skolotāja Agnija Ģērmane
Doreta Jonāne, skolotāja Agnija Ģērmane
Adrija Lapiņa, skolotāja Agnija Ģērmane
Milana Tertejeva, skolotāja Agnija Ģērmane
Liāna Petrova, skolotāja Agnija Ģērmane
Grobiņas Mūzikas un mākslas skola
Elza Medne, skolotāja Liene Bernāte
Iecavas Mūzikas un mākslas skola
Justīne Nebija, skolotāja Laura Potaša-Strode
Millija Tilaka, skolotāja Laura Potaša-Strode
Nikola Allere, skolotāja Signe Potaša
Anna Casno, skolotāja Laura Potaša-Strode
Jelgavas Mākslas skola
Madara Laima Lejniece, skolotāja Kristīne Veinberga
Ariana Smilga, skolotāja Kristīne Veinberga
Nikola Pančenko, skolotāja Kristīne Veinberga
Jūrmalas Mākslas skola
Aļona Novika, skolotājs Antons Vaivods
Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skola
Diāna Makijevska, skolotāja Zane Tuča
MIKC LMMDV Liepājas Bērnu mākslas skola
Annija Freidenfelde, skolotāja Kristīne Ulberte
Estere Liparte, skolotāja Kristīne Ulberte
Jasmīna Vanaga, skolotāja Kristīne Ulberte
Tīna Petere, skolotāja Kristīne Kupše
Meviša Bašira, skolotāja Kristīne Kupše
3. grupa
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola
Viktorija Šapovalova, skolotāja Daira Thegenholma
Darja Saveļjeva, skolotāja Daira Thegenholma
Darja Kļimova, skolotāja Daira Thegenholma
Žozefīne Grosfogele, skolotāja Daira Thegenholma
Iecavas Mūzikas un mākslas skola
Denīze Dīce, skolotāja Laura Potaša-Strode
Anete Anna Bite, skolotāja Laura Potaša-Strode
Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola
Sāra Estere Gurska, skolotāja Aiva Nebare
Julianna Klemjatiča, skolotāja Aiva Nebare
Marijanna Jurčika, skolotāja Aiva Nebare
Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skola
Renata Volkova, skolotāja Zane Tuča
Daniela Illarionova, skolotāja Zane Tuča
Nītaures Mākslas un mūzikas pamatskola
Zane Bajāre, skolotājas Ieva Veita un Daiga Krūze
Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”
Rūta Zariņa, skolotāja Agita Zābere
Nora Jansone, skolotāja Agita Zābere