Konkursi

Konkursi

2021/05/27

Jauno mākslinieku konkurss "STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ!" 2. kārtas rezultāti

Konkursa 2. kārtā dalībnieki radīja darbus pēc Imanta Ziedoņa pasakām.

I grupa - Dzeltenā pasaka

1. vieta MARKUSS VAIROVS – “Bez bitēm, ne kā!”

Pļaviņu mākslas skola, skolotāja Gunita Bramane-Kaminska

2. vieta ROMĀNS CAPIVS – “Dzeltena bērnība”

Ventspils mākslas skola, skolotāja Ieva Pastare

3. vieta ELZA JANNE-JANNOVA – “Pieneņu prieks”

Ventspils mākslas skola, skolotāja Ieva Pastare

Atzinības raksts REINA ĒRGLE – “Saulainā zeme”

Vecpiebalgas vidusskola, skolotāja Sanita Cimdiņa

II grupa - Sarkanā pasaka

1. vieta ANASTASIJA PAVLIV – “Kas man ko var padarīt!”

 Mālpils Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Māra Ārente

2. vieta ALĪNA TEIKMANE – “Degošais mežs”

Ogres Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Ilze Kupča-Ziemele

3. vieta ALISA AFANASJEVA – “Guntiņa”

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Agnija Ģērmane

Atzinības raksts ILAIDA JALNIČERE – “Mežs pūķa liesmās”

Ogres Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Ilze Kupča-Ziemele

Atzinības raksts KATRĪNA ANTONOVIČA – “Liesmu grācija

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Inita Zingnika

Atzinības raksts ESTERE MEĻIHOVA – “Guntiņas kvēlās acis”

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Dace Balode

III grupa - Zilā pasaka

1. vieta LILIJA PAKALNE - "Sveicu es zilos tālumus"

Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola, skolotāja Zane Tuča

2. vieta MARTA BARLO – “Zilās bantes zilajam zirgam”,

Ogres Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Ilze Kupča-Ziemele

3. vieta ALISE ORLOVA - “Tuvumā tu nedrīksti nākt!”

Pļaviņu Mākslas skola, skolotāja Diāna Nagle

Atzinības raksts ALISA RAZGUĻAJEVA - " Zilais brīnums "

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, skolotāja Baiba Rēdere

Atzinības raksts ANASTASIJA KASKEVIČA – “Viens mūžīgs zils zirgs”,

PIKC LMMDV profesionālā ievirze, skolotāja Brigita Pomerante

Atzinības raksts VANESA AIVARE - “Zilā cerību zirga nostāstu grāmata”

PIKC LMMDV profesionālā ievirze, skolotāja Brigita Pomerante