Aktualitātes

Aktualitātes

2024/04/18 Slāvu kultūras pēcpusdiena

Slāvu kultūras pēcpusdiena

Projekta “Mēs dzīvojam Latvijā” ietvaros visus interesentus un īpaši - Bolderājas un Daugavgrīvas iedzīvotājus - laipni  aicinām uz Slāvu kultūras pēcpusdienu, kas otrdien, 2024. gada 23. aprīlī plkst. 18.00, norisināsies Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas Izstāžu zālē (Rīgā, Stūrmaņu ielā 31).

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīt slāvu kultūras reģiona nozīmīgu daļu – poļu kultūru un tās saikni ar Latviju.

Dodoties ceļojumā caur kino, literatūru, mākslu un muzikāliem priekšnesumiem Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu izpildījumā, nonāksim pie pasākuma īpašo viesu - poļu kultūras kluba "Polonez" (Polonēze) ansambļa prezentāciju par Poliju (valsts simboli, svētki, virtuve u.c.) un stāstu par poļiem Latvijā (skaits, skolas, biedrības). Viesi uzstāsies ar muzikālu priekšnesumu un iesaistīs skatītājus rotaļās ar dziedāšanu.

Slāvu kultūras pēcpusdiena tiek organizēta projektā “Mēs dzīvojam Latvijā”, ko īsteno biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu.  Biedrības “Sadarbības platforma” projektu “Mēs dzīvojam Latvijā” (Nr. 2023.LV/MTSP/01 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma”.

Informējam, ka projekta pasākumu laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti publicēšanai biedrības “Sadarbības platforma” tīmekļvietnē, sociālo mediju kontos, kā arī projekta aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas par biedrības darbību nolūkos. Publicētie dati būs publiski pieejami, t.sk. arī no ārvalstīm.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu